Bilgisayar Sistemleri

Bilgisayar sistemleri, kurulum, konfigrasyon, teknik destek, bakım hizmetleri ve küçük, orta ve büyük ölçekli network sistemleri ile birlikte son kullanıcılar için tüm bilgisayar işleri, ayrıca toner ve yazıcı sarf malzemeleri temini, küçük yada büyük ölçekli yazıcı / printer bakım tamir hizmetleri sunmaktayız.

Yazılım ve Donanım

Microsoft ile yaptığı işbirliği çerçevesinde işletim sistemi, Office uygulamaları ve Server ürünlerinin Lisanslama hizmetleri ile Kurumlara ERP ve CRM yazılım ve lisanslama ve destek hizmetleri sunmaktadır. +Yazılım ve Donanım Konularında Anahtar Çözümlerimiz, +Müşteri gereksinimlerinin analizi ve temini, +Yazılım gereksinim analizi, +Yazılım tasarımı, +Yazılım geliştirme, +Yazılım testleri, +Yazılım yaygınlaştırma ve kabulleri Anahtar teslim projelerde müşterilerin ihtiyaçlarına göre teknoloji ve platform bağımsız çözümler üretmekteyiz.

İletişim ve Telekomunikasyon

Bilgisayar sistemlerinin hızlı, sağlıklı ve problemsiz çalışabilmesinde yapısal kablolamanın büyük önemi bulunmaktadır. Çoğu zaman kablolamaya yeterince önem verilmediği için, sağlıklı olmayan network kablolamaları yüzünden ciddi problemlere rastlanmaktadır. Özellikle yavaşlık ve bağlantı kopukluğu gibi problemlerin bir çoğu mühendislik formatlarına uyulmadan yapılan kablolama sistemleri yüzünden oluşmaktadır.


Sistem ve Network Hizmetleri

Firmamız Network alanında Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması gibi hizmetler vermektedir.

Evratek kendisine gelen yardım çağrılarını deneyimli kadrosu ile karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.

Elektronik Güvenlik

Evratek, bir şirketin tüm BT katmanlarının güvenliğini sağlamak amacıyla Ağ, Veri, Platform ve Uç nokta güvenlik gibi konularda müşterilerine uçtan uca özel çözümler sunar. Güvenlik Çözümlerinin Avantajları Nelerdir? • Evratek ile sadece bir noktaya odaklanan güvenlik hizmetleri yerine, tüm IT ihtiyaçlarınıza odaklanan yaklaşımla uçtan uca güvenlik çözümlerimizden faydalanarak sistemlerinizin güvenliğinden emin olun. • Yetkin kadromuzun deneyimlerinden yararlanarak daha güvenli IT süreçleri ve bilgi kaybını minimum düzeye indirecek güvenlik çözümlerimizle olabilecek hata sayısını düşürerek maliyetlerinizi azaltırsınız. • Güncel teknolojik gelişmelerin takipçisi, birçok projede yer alarak tecrübe kazanmış yetkin teknik kadromuzun bilgisinden yararlanırsınız. • Çözümlerimizle ilgili her türlü istek ve sorun için bize ulaşabilirsiniz.


Diğer Hizmetlerimiz

Kedilikonak Web Hizmetleri

Web tasarım ve yazılım hizmetleri, SEO arama motoru optimizasyonu ve sosyal medya hizmetleri sunuyoruz.

Konak Bilişim

Yazılım hizmetleri ve Kurumsal barındırma hizmetleri

Bilgisayar, Teknik Servis, tamir, bakım, network, kablolama, kamera sistemleri, seo, hosting, domain

Yerindeal.com E-ticaret

Yerinde al – Bilgisayar – Elektronik Eşya – Sarf Malzemeler – Ofis Ürünleri – Tüketim Ürünleri