EVRATEK BİLİŞİM VE BİL. TEK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Evratek olarak, teknoloji dünyasında edinmiş olduğumuz deneyim ve bilgileri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan onur duyarız. Konusunda uzman kişiler ile müşterilerinin taleplerine en doğru biçimde cevap vermeyi hedefleyen bir teknoloji çözüm şirketi olarak, yetenekli ve sürekli kendini geliştiren bir firma olmak, yapmakta olduğumuz işlerin kalitesini artırmaktadır.

Uzun yıllardır bilişim / bilgisayar sektöründe faaliyet gösteren, “Teknoloji Çözüm Ortağınız” sloganıyla var olan Evratek Bilişim, son teknolojiyi rekabetçi fiyatla ve eksiksiz destek hizmetiyle Türk BT pazarına sunmak amacıyla kurulmuştur.

Hem tedarikçi firmalara hem de kurumsal ve bireysel müşterilerine yalın ve direkt süreçle ulaşarak, sürekli maliyet avantajı oluşturmayı hedeflemektedir. Böylelikle, kaliteden ödün vermeksizin, en yeni teknolojiyi yansıtan ürün ve çözümlerini, en uygun fiyatla pazara sunabilmektir.

AMACIMIZ

Bilgi teknolojileri alanında çözümler sunmayı gaye edinmiş bir şirket olarak siz değerleri müşterilerimize iyi hizmet sunmak ve kaliteli çözümler üretmek.

Asıl görevinin satış sonrasında başladığının bilincinde olan şirketimiz, kurumsal donanım, yazılım ve telekomünikasyon ürünleri yanında son kullanıcılar için bilgisayar, yazıcı, yedek parça, sarf malzemeleri, yazılım, ev, ofis elektroniği gibi pek çok ürünün satışını, tamir bakım ve desteğini de sunmaktadır.